TIRANE

35-vjetori e ka gjetur këngëtaren Era Rusi të qeshur si asnjëherë tjetër. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj një foto ku vëmendjen e ka marrë e qeshura dhe sytë që i shkëlqejnë.

“Vajza e ditëlindjes, ditë e gëzuar”, ka shkruar Era krah momentit ku nuk kanë munguar dhe urimet e ndryshme nga miq dhe ndjekës të saj.

Ka qenë vetë këngëtarja shqiptare që ka zbuluar momente nga festa madhështore e 35-vjetorit të saj. Kujtojmë se këtë vit Rusi është sërish pjesëmarrëse në festivalin e fundvitit me këngën “Zjarri im”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: