Moderatorja Arbana Osmani ndan shpesh herë me ndjekësit në Instagram momentet që kalon me fëmijët apo në punë.

Këtë herë ajo ka shpërndare në rrjetet sociale pemën e vitit të ri. Duket se festat kanë mbërritur më herët në shtëpinë e moderatores dhe këtë gjë na e zbuloi vetë ajo nëpërmjet disa postimeve në InstaStory.

Arbana së bashku me fëmijët dhe mbesën e saj kanë vendosur pemën e Krishtilindjeve.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb