Teksa dje u raportua se një person ishte gjetur i pajetë në banesën e tij në Gjilan, sot mësohet se bëhet fjalë për një këngëtar. Ngjarja ndodhi në lagjen “Emshir” në qytetin e Gjilanit. Shpejt u mësua se bëhej fjalë për muzikantin Lind Ibrahimi.

Deri më tani nuk dihen detaje nga ngjarja në fjalë. Të shumtë kanë qenë ata që kanë reaguar në rrjete sociale.

Mes tyre është edhe këngëtarja Linda Halimi, e cila Lindin e ka pasur djalin e tezes.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb