Bashkëkryetarët e Komisionit për Reformën Zgjedhore,  Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari janë paraqitur në tryezën e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore.

Ndëkohë nuk ka ende asnjë shenjë se opozita me dy të mandatuarit e saj, Bylykbashin dhe Vasilin do të marrin pjesë.

Protesta e Aleancës për Mbrotjen e Teatrit është shkaku që opozita sot mund të anulojë pjesëmarrjen në tryezën e Këshillit Politik për shkak të angazhimit tjetër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb