Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç me një mesazh të shkurtër shoqëruar me një foto ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për Diego Armando Maradonën.

Ibrahimoviç shkruan se Maradona nuk ka vdekur pasi është i pavdekshëm. Ai shton se Zoti i dha botës fubollistin më të talentuar të gjithë kohërave.

STATUSI NGA ZLATAN IBRAHIMOVIÇ

Maradona nuk ka vdekur ai është i pavdekshëm. Zoti i dha botës futbollistin më të mirë të talentuar të të gjitha kohërave. Ai do të jetojë përgjithmonë dhe përgjithmonë

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb