GRAMSH

BalkanWeb siguron foto nga aksidenti me një viktimë në Gramsh ku duket se furgoni ka dalë disa dhjetëra metra larg rrugës dhe është shkatërruar nga rrokullisjet.

Nga fotot duket se transporti prej zjarrfikësve është bërë me barrela për shkak të largësisë së rrugës nga vendi ku është ndalur furgoni.

Nga ky aksident vdiq një pasagjer teksa u plagosën shoferi së bashku me dy pasagjerë të tjerë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb