Në dashuri mosha nuk ka rëndësi. Është një shprehje që e dëgjojmë shpesh në ditët e sotme, veçanërisht kur shohim divat e skenës botërore me partnerë shumë herë më të vegjël se ato në moshë.

Një zgjedhje të tillë ka bërë edhe Fjolla Morina. Këngëtarja e njohur është mama e dy vajzave, ndërsa sa i takon dashurisë, gjërat nuk kanë shkuar në mënyrën më të mirë të mundshme. Megjithatë, së fundi Fjolla u pa në krahët e një ish-futbollisti 25-vjeçar.

292686

Bukuroshja nga Kosova nisi romancën me një djalosh nga Tirana, i cili është një personazh i panjohur për publikun, por i njohur në rrethet e ‘showbiz’-it, për shkak të jetës së tij luksoze dhe makinave të shtrenjta. 25-vjeçari me emrin Geri thuhej se kishte bërë për vete këngëtaren gjatë kohës që ajo ishte në Tiranë, për të marrë pjesë në spektaklin “Dance with me”.
292685
Shkrimin e plotë mund ta lexoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm: http://www.gsh.al/2017/05/06/fjolla-morina-i-jep-fund-lidhjes-me-futbollistin-25-vjecar-arsye-xhelozia/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: