C.Ronaldo vendosi të mos i bashkohet Man.United në fazën përgatitore duke vijuar pushimet me familjen e tij të madhe. CR7 dhe bashkëshortja e tij, Georgina Rodriguez edhe këtë kanë pushtuar faqet e mediave, të gjithë në garë për të “peshkuar” imazhe nga pushimet e tyre.

Ndryshe nga herët e tjera, bukuroshja ka rënë pre e komenteve negative pas foto të fundit ku dukshëm shijet mbi peshë. Fansat nuk kanë nguruar t’ia vënë në pah por ky fakt nuk i ka pëlqyer aspak motrës së saj, Ivan Rodriguez:

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

“E bukura motra ime. Falënderoj të gjitha ato gra që po të mbështesin në këto momente. Jo të gjitha janë të afta të vihen në pozitat e dikujt tjetër. Ajo sapo ka lindur. Është natyrale, fotot nuk kanë asnjë filtër, jeni kohë”, shkruan motra e Georgina Rodriguez.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb