Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin , Elisa Spiropali, ka publikuar për herë të foto, ku shfaqet me birin e saj të porsalindur në krah, në shtëpinë e tyre.

Ministrja solli në jetë djalin e saj pak javë më parë, ku vendosi ta pagëzojë me emrin Kren.

Ndërkohë, mëngjesi i sotëm ka nisur mjaft ëmbël për ministren, ku këtë moment ajo vendos ta ndajë me ndjekësit në rrjetet sociale.

“ Mirëmëngjes”, shkruan Spiropali në përshkrimin e fotos.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb