TIRANE

Prej disa muajsh që prej lindjes së djalit Miriam Cani është shkëputur nga muzika për t’iu përkushtuar plotësisht familjes.

Por këngëtarja e njohur shqiptare ka vendosur të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Ka qenë vetë Miriam Cani e cila e ka zbuluar këtë me anë të një postimi në ‘Instastory’, ku shfaqet në një studio muzikore me Elgit Dodën.

“E lumtur, e lumtur, e lumtur”, ka shkruar Miriami krah postimit të saj në rrjetet sociale. Nuk dihet ende nëse se për cfarë projekti bëhet fjalë, këtë detaj pritet ta zbulojë vetë ajo në javët në vazhdim.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb