FUSHË ARRËZ

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht.

Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak të borës dhe ngricave të motit të keq në këtë fillim viti, ARRSH thotë se janë pastruar tashmë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

STATUSI I ARRSH 

Përditë Punë

?Fushë Arrëz-Kukës dhe Pukë-Fushë Arrëz
Rruga e pastruar dhe qarkullimi vazhdon normalisht ✔️

UdhëtoniTëSigurt

#RrugëtKombëtare


#PërShqipërinëQëDuam

 

Gaqetttt
Gaqetttt

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb