Al-Nassr as që ka ndërmend të ndalet, C.Ronaldo ishte vetëm hapi i parë pasi sheikët saudit vijojnë projektin e tyre për të qenë në qendër të opinionit sportiv.

Sipas mediave vendase, Al-Nassr ka rezervuar shërbimet e Luka Modric. Mesfushori kroat, lideri absolut i Real Madrid, i ka thënë “Po” propozimit të Al-Nassr.

Modric pritet të transferohet në fund të këtij sezoni për të formuar edhe një herë dyshen me Ronaldo-n.

Luka
Luka

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb