Pak orë na ndajnë nga finalja e madhe e Conference League, me Romën që do kërkojë të fitojë trofeun, teksa përballë në orën 21.00, në Air Albania, do të jetë Feynoord.

 

 

283319201 752487065884622 4307850959433039630 N 1
283319201 752487065884622 4307850959433039630 N 1

Pak më parë në kryeqytetin shqiptar ka mbërritur legjenda e Romës. Bëhet fjalë për Francesko Tottin, i cili do shijojë nga tribunat e ‘’Arenës Kombëtare’’ ekipin e tij të zemrës. Bashkë me Tottin, erdhën edhe ‘’ikonat’’ Vinsent Kandela dhe Luixhi Di Biaxho.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb