Theo Hernandez realizoi një gol të çmendur kundër Atalanta-s, dikush e pagëzon si Ëeah i ri, dikush guxon dhe e krahason me Leo Messin, për mënyrën e realizimit, fakt është që goli i tij fantastik në “San Siro” dërgoi në delir tifozët kuqezi, duke i afruar gjithnjë e më shumë me titullin kampion.

Në shkallët e stadiumin festoi edhe e fejuara e ti, bukuroshja Zoe Cristofoli. Çifti së fundmi janë bërë prindër të një djali të cilit i vendosën emrin Theo Junior. Theo duket i qetë në fushë, është rikthyer në formë, mëritë për këtë ka edhe Zeo.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Çifti i njohur kanë vendosur që pas titullit, të celebrojnë lidhjen e tyre në martesë. Theo i ka treguar shokëve të ekipit për detajet e ceremonisë, e cila pritet të zhvillohet në verë, përpara fillimit të sezonit të ri. Theo dhe Zeo nisën një lidhje në 2020 ndërsa në prill të 2022 u bënë prindër.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb