“Me duhet pak pushim nga incizimet”! Rita Ora ka treguar belin e saj në veshje të kuqe teksa ka pozuar përpara kamerave.

Për momentin ajo është duke jetuar në Australi, ku është kryetare e jurisë së The Voice Australia.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Rita Orës është duke i pëlqyer jeta në Down Under, kur ajo ka bërë disa selfie në banjo.
Ajo i ka thënë fansave se është duke marrë pushim nga “incizimet” dhe ka bërë foto duke treguar belin e saj të hollë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: