Turpërim, turpërim historik, turp, fundi i ciklit, këto janë disa nga titujt kryesorë në të përditshmet spanjolle, nuk përdorin lojëra fjalësh por janë të drejtë për drejtë. Humbja përballë Bayern Munich ishte më të vërtetë një humbje e turpshme, një ndjesi që Barcelona nuk e kishte përjetuar kurrë në historinë e klubit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të gjithë të përditshmes spanjolle bashkohen në një tjetër pikë, për ata, ky është fundi i një cikli fitues. Për herë të parë pas 13 vitesh asnjë skuadër spanjolle nuk arrin të kualifikohet për në fazën gjysmëfinale të Champions League.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb