E bukur, seksi, bionde dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Besonin se ishte singel, por jo. Taylor Mega, 27 vjeç, pas ndarjes me të dashurin e saj Tony Effe, duket se ka gjetur lumturinë në krahët e një tjetër reperi. Paparacët e ‘Chi’ e kanë fotografuar në Milano së bashku me reperin Sacky, 19 vjeç, emri i vërtetë i të cilit është Sami Abou El Hassan.

Çifti është fotografuar pranë një restoranti në kryeqendrën e Lombardisë. Taylor Mega shfaqet seksi me një fustan të kuq mëndafshi dhe taka të larta, duke nxjerrë në pah këmbët e saj seksi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

I fejuari i saj i ri e mban për dore dhe më pas pranë një tavoline në restorant të dy puthen me pasion. Së bashku shohin smartphonin, qeshin dhe bëjnë muhabet, duke lënë të kuptohet që kanë shumë afrimitet mes tyre. Më pas ajo mbështetet ëmbël mbi shpatullën e tij. Mes tyre ka shumë intimitet dhe tërheqje…

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: