Stadiume historikë, stadiume të rinj, ose impiante modernë ndërtuar aty ku dikur janë luajtur finale të mëdha.

Ju ofrojmë të shikoni stadiumet më të bukur në botë, duke filluar nga “Azteca” i Meksiko Sitit, për të shkuar në “Uembli” të Londrës e “Bernabeu” të Madridit.

Shijoni fotot:

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb