Mes shumë votave që po lexohen ku po zgjidhen anëtarët e rinj të Kryesisë së PD-së, bie në sy vota e pavlefshme e një demokrati.

Ky i fundit ka zgjedhur që t’i vërë kryq 47 kandidatëve që marrin pjesë në garë.

Kujtojmë se nga kjo garë ata që do të zgjidhen do të jenë vetëm 20, 6 gra dhe 14 burra.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: