Ushtarët ukrainas janë fotografuar duke u stërvitur me tanket e para të marra nga Perëndimi në një zonë pranë kufirit me Bjellorusinë.

Trupat e Kievit shfaqen teksa lëvizin në tokën e mbuluar nga dëbora me tanket e modelit Leopard, për të cilat pati diskutime të vazhdueshme para se të merrej vendimi për dërgimin e tyre nga aleatët perëndimorë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: