Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina, u arrestua mesditën e sotme në Pikën Kufitare të Morinës, teksa po hynte në Shqipëri, pasi iu gjetën në makinë armë zjarri dhe fishekë luftarakë.

Fjolla Morina është një nga këngëtaret që ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e medieve rozë për jetën luksoze dhe videoklipet e shtrenjta.

Madje, shumë herë ajo është shfaqur në videoklipe edhe me armë zjarri apo veshje tejet ekstravagante. Më poshtë po ju sjellim disa foto, që tregojnë jetën mjaft luksoze të këngëtares.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb