Personi që shihni në foto është 34-vjeçari Indrit Ndoj, i cili u gjet nga familjarët pa shenja jete në një kanal në Fushë-Krujë. Gazetari Igli Çelmeta bën me dije për BalkanWeb se i riu, përveç plagës me plumb në këmbë, ka dëmtime në kokë dhe në pjesë të tjera të trupit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Familjarët kanë deklaruar se ai nuk ka pasur konflikte me askënd, ndërsa rezulton i arrestuar në vitin 2021 për trafik të paligjshëm emigrantësh.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur natën pasi i riu banonte në një shtëpi në fshatin Hasan i vetëm, ndërsa familja në një banesë në lagjen “Bakushe Visha”.

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: