Fejnordi bëhet skuadra e parë që ka zbarkuar në Rinas dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi në “Twitter”. Aty, klubi holandez shkruan: “Arritëm në Shqipërinë e bukur”.

Me anë të disa pamjeve, shikohet se si skuadra futet në autobus dhe niset nga Rinasi me autobus drejt Tiranës, ku do të akomodohen në hotel.

Fejnord Bus

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb