I ka shpëtuar jetën nipit të saj duke e mbrojtur me trup. Kjo tragjedi ka ndodhur në Thumanë, ku një fëmijë ka arritur të shpëtojë vetëm falë gjyshes së tij që për fat të keq nuk ia ka dalë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ky është momenti kur nxirret fëmija nga rrënojat. Djali qan e bërtet dhe nuk i shkëputet gjyshes nga krahët, pavarësisht se ajo është e pajetë. Ai kërkon vetëm ujë ndërsa njerëzit përpiqen t’i vijnë në ndihmë

Thumana është prej zonave më të goditura, ku janë shembur disa pallate.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: