Edhe kjo e enjte është kthyer në paradë mode për ministrat dhe deputetët shqiptarë, të cilët i janë drejtuar Kuvendit për seancën plenare.

Të fotografuar nga “LSA” jashtë dyerve të Kuvendit, ministrat dhe deputetët e ministrat shihen të veshur e kollarisur me detaje.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Të gjithë ligjvënësit janë kujdesur në detaje për veshjen e tyre, ku nuk mungojnë kostumet që shkëlqejnë, apo fustanet ekstravagante e takat.

Ndërkohë, bën përshtypje dhe deputeti Erjon Braçe, i cili shihet me syze brenda sallës së Kuvendit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb