BRITANI E MADHE – Fustani Givenchy, i veshur nga dukesha e Sussex Meghan Markle në ditën e saj të dasmës më 19 maj do të ekspozohet në kështjellën Windsor, pikërisht në vendin ku u martua me princin Harry.

Të gjithë adhuruesit e dukeshës mund të shikojnë nga afër fustanin e mrekullueshëm nga 26 tetor deri në 6 janar 2019. Ndërsa kostumi që kishte veshur princ Harry nuk do të jetë pjesë e këtij ankandi, por në vend të tij do të jetë një kopje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb