BRITANI E MADHE
Cristiano Ronaldo ka marrë një super dhuratë nga partnerja e tij, Georgina Rodriguez për ditëlindje.

Më 5 shkurt, sulmuesi portugez ka mbushur 37 vjeç dhe me këtë rast dhurata e tij e ditëlindjes ka qenë një Cadillac Escalade me vlerë 180 mijë euro.

Georgina publikoi një video në Instagram, në të cilën e shfaqte momentin kur e ka befasuar portugezin me makinën e re.

“Gëzuar 37-vjetorin dashuria e jetës sime. Të dua pafundësisht. Babai dhe partneri më i mirë në botë që jeta mund të na e falte. Je përsosmëri dhe frumëzim”-shkruan Georgina në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb