E dashura e futbollistit Christiano Ronaldo ka pozuar për Instagram.
Ajo njihet si një ndër femrat më seksi në botë për bukurinë natyrale dhe linjat trupore bombastike, shkruan lajmi.net.

  • foto galeri

Georgina Rodrigues është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh herë ndan imazhe joshëse me ndjekësit e saj.

Së fundi ajo publikoi një Instastory ku shihet e shtrirë në shtrat ku vëmendjen e mori figura e saj thuajse perfekte.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb