Forma të mrekullueshme dhe të pasme perfektë për partneren e Cr7. Georgina Rodriguez duket se nuk kënaqet me format e saj dhe jep maksimumin me stërvitje për të djegur tortën e djeshme, siç shpjegon ajo në Instagram.

Georgina është shumë e bukur edhe pa make-up dhe nuk heq dorë nga stili edhe në palestër. Me stre dhe nuk heq dorë nga stili edhe në palestër. Me streçe e bluze bezhe dhe një kapele në kokë që shruan Alo Yoga, ajo duket vërtetë e mahnitshme dhe fansat falenderojnë për spektaklin me një lumë komentesh dhe like.

Edhe fotoja e Georgina me një numër 20 në dorë nuk ka kaluar pa rënë në sy. Të gjithë e kanë pyetur se çfarë përfaqëson ky numër dhe ajo e zbulon shpejt. Eshtë mosha në të cilën ajo ka filluar të praktikojë yoga. Vetëm pesë vjet por rezultatet janë mbresëlënëse.
Modelja është prej disa kohësh imazhi i markës së veshjeve sportive dhe ka vendosur të marrë pjesë në konkursin e nisur nga kompania.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb