Pak relaks në mes të detit për Georgina Rodriguez, teksa CR7 i saj po i sjell fitoren Juventusit. Ai shënon në fushë, ndërsa ajo tregon armët e saj joshëse në fotot seksi nga jahti i saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Me të pasmet në plan të parë, teksa merr rreze dielli, e dashura e Ronaldos çmend ndjekësit me foto ku tregon format e saj. Një jaht gjigand për të lundruar në ujerat e qeta të Mesdheut, ishte pikërisht ajo që duhej për këtë verë të çuditshme për futbollistin e famshëm dhe familjen e tij.

Ai është i impenjuar në tapetin jeshil, ndërsa ajo nuk heq dorë nga pozat pranë dallgëve. Kështu relaksohet Rodrigues dhe Ronaldo sa mbaron impenjimet sportive i bashkohet asaj në jaht. Të dy organizojnë darka nën dritën e qirinjve me miqtë, larje në det dhe momente romantike në çift.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb