Recete nga znj Eneida
Përbërësit

400 gr qiqra të zeza të ziera
1 qepë në kubikë
4 thelpinj hudhra
Pak xhinxher të freskët
1 spec jeshil
1 lugë garam masala
1 lugë salcë domatesh koncentrat
400 gr salcë domatesh në copëza
1 karotë
Kripë
Vaj ulliri
1 lugë kumin
Majdanoz të freskët

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: