Plagosje me thikë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “28 Nëntori” të këtij qyteti.

Gazetari Enrik Mehmeti tha për Balkan Web se 40-vjeçari Mexhit Arapi ka hyrë në një berberhane dhe ka goditur me thikë dy punonjës. Bëhet fjalë për  Ervis Sejkon dhe Kevin Nuredinin. Më pas Arapi ka goditur edhe vetëm me thikë.

Ndërkohë shkaqet janë ende te paqarta. Autori është arrestuar nga policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: