GRAMSH-Një punëtor 49-vjeçar ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga shkalla. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Sotirë të Gramshit.

49-vjeçari me inicialet DH.L me origjinë nga Librazhdi ishte punonjës sezonal në Sotirë. Shkalla është shembur gjatë kohës që viktima ishte duke punuar.

(a.n/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: