Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka inspektuar hapjen e pikës së re të vaksinimit tek Poliklinika Nr.1 në Tiranë.

Ajo ka dy këshilla për qytetarët, të vaksinohen dhe të respektojnë rregullat për të mos përhapur COVID_19.

Maskë, distancë dhe higjienë kërkon Manastirliu teksa muaji gusht është ende i hapur për këdo që do të vaksinohet.

 

STATUSI NGA OGERTA MANASTIRLIU

Vaksinim • Vaksinim • Vaksinim dhe respektim i rregullave të thjeshta për kufizimin e përhapjes së #Covid19.

😷 Maskë

↔️ Distancë

🧼 Higjienë

***Sot në Poliklinikën e Specialiteteve nr. 1 në Tiranë, ku hapëm pikën e re të vaksinimit, si në çdo Poliklinikë të Specialiteteve.

#VaksinohuSot🧪

#ShqipëriaBuzëqesh🌼

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb