MAQEDONI E VERIUT

Një 66- vjeçare nga Struga është viktima e katërt nga koronavirusi. Ajo ndërroi jetë mëngjesin e sotëm teksa virusin e mori pasi kishte qenë në Dibër para se të shpallej gjendja e krizës në Maqedoninë e Veriut.

E moshuara kishte pasur kontakt me një mjek që rezultoi i infektuar. Menjëherë 66- vjeçarja bëri testin 4 ditë më parë por nuk u shtrua në spital. Edhe burri i saj rezultoi pozitiv.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb