KORÇË

Një i moshuar në qytetin e Korçës është hedhur nga kati i dytë i një banese. Nga të dhënat e para mësohet se i moshuari  është dërguar drejt spitalit rajonal, ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Ndërkohë “BalkanWeb”  ka mësuar se i moshuari Spiro Ravoniku jetonte i vetëm në shtëpi.

Ende nuk dihet nëse ka qenë një tentativë vetëvrasjeje apo rënie nga pakujdesia, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb