PRISHTINE- Në emisionin ‘Zona Express’ me autor Leonard Kerqukin është hedhur hipoteza për vdekjen e ish-presidentit të Kosovës Ibrahim Rugovës.


Në dokumentarin “Misteri i vdekjes së Presidentit”, tre personalitete të njohura kanë hedhur dyshime se Rugova nuk ka vdekur nga kanceri, por se mund të jetë helmuar.

Për më tepër shihni videon në fjalë ku publikohen fakte në lidhje me vdekjen e lideri historik i shqiptarëve të Kosovës.
(ed.me/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: