Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 paketim pite të holla
4-5 vezë
200 gr spinaq
1 domate
1 racion djathë të bardhë
50 gr djathë gouda
Disa feta proshutë
Pak qumësht
Kripë/ Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: