Një pasdite në barkë transformohet në vendin perfekt për një bërë një set fotografik shumë joshës. Ilary Blasi gjatë pushimeve me Francesco Tottin dhe fëmijët, Chanel, Christian dhe Isabel, përfiton nga dielli dhe deti për të bërë disa foto me kostum plazhi. Rëzultati është fantastik dhe ndjekësit vërshojnë me një lumë komentesh dhe zemrash.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“La mia vita” ‘Jeta Ime’ shkruan Totti që poston foto të tre fëmijëve të tij në diell teksa shohin pasqyrimin e detit blu.

Më pas poston një video të zhytjeve në det, ndërsa Ilary përqëndrohet tek ‘bëmat’ balerine të miqve në barkë. Por teksa të tjerët lundrojnë në det Ilary bën me kostum plazhi disa foto që të lënë pa frymë. Teksa Blasi shtrihet në diell me bikini spektakli nuk duhet humbur.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb