Inter kërkon ulje çmimi për të transferuar Lorenzo Insignen. 25 deri në 30 milion euro zikaltarve i duken shumë për sulmuesin 30-vjeçar.

Sipas mediave italiane, Inter po negocion për një çmim prej 20 milion eurosh.

Pritet të shihet nëse do të pranojë Napoli apo jo pasi në fund të sezonit mund ta humbasë Insignen për 0 euro.

Ndërkohë sulmuesi anësor shkëlqeu në europian duke fituar trofeun me Italinë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: