Irina Shayk është një modele ruse me famë botërore.

  • foto galeri
  • foto galeri

Irina me linjat e saj seksi dhe me bukurinë që ka, bëri që të jetë një ndër modelet më të kërkuara në fushën e modes.

Ajo madje shpeshherë është cilësuar si “ikonë e bukurisë”.

Së fundmi ajo përsëri ka marrë vëmendjen e mediave rozë me foton e fundit që ka publikuar, ku shfaqet me një bluzë jeshile, e shtrirë në dysheme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: