Fotot e para të fushatës së re së Givenchy Jeans kanë ngritur shumë pikëpyetje.

Sa xheloz do jetë Bradley Cooper? Protagonistë është në fakt Irina Shyak që shfaqet nudo dhe provokuese në fotot e publikuara në profilin e saj të Instagramit.

Fotot bardhë e zi  shumë të nxehta na tregojnë bukuroshen ruse në qëndrime sensuale me modelin Chris Moore.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: