Këto ditë Marsi, ish-deputeti Mark Frroku dhe bashkëshortja e tij, aktorja Rudina Dembacaj, kanë menduar që t’i kalojnë jashtë Shqipërisë.

Ata së bashku me vajzën e vogël të Rudinës kanë zgjedhur të pushojnë në vende ekzotike, por duke “mbajtur sekret” vendndodhjen ekzakte.

Vetë Rudina ka postuar disa foto nga “arratisja” e tyre, që duket se po kalojnë më së miri të tre së bashku.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb