Me bikini të verdhë gjatë një udhëtimi në Meksikë, Lindsey Vonn tregon format e saj perfekte dhe shkruan: ‘Mund të më gjykoni nëse doni, por kam punuar shumë në palestër dhe jam kujdesur për veten… kështu që do poston disa foto me rrobe plazhi, sepse jam krenare për veten time’.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ish mbretëresha amerikane e dëborës, hakmerret kundër atyre që disa muaj më parë, pikërisht pasi ajo kishte postuar një foto me bikini, e kishin kritikuar për trupin e saj ‘shumë masiv dhe muskuloz’, duke nënvizuar se kishte shenja dhe celulit.
Një luftë e vërtetë, ajo me imazhin e saj, që ish kampionia e skive ka bërë prej vitesh, por të cilin më në fund e ka hedhur pas krahëve:

‘Nuk jam masa zero dhe për mua është ok’, kishte shkruar vitin e kaluar duke postuar disa foto me bikini. ‘Një gjë mund t’ju them me siguri të gjithë juve, që unë kurrë si kam modifikuar fotot e mia dhe jam krenare. Nuk kam bërë asnjë operacion plastik, as botoks, filler, asnjë ndërhyrje të vogël kirurgjikale. Jam 100% natyrale dhe 100% Lindsey’, kishte shkruar ajo.

(da.xha/BalakanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb