Ish-kryetarja e Kuvendit dhe një ndër figurat e vjetra të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka reaguar pas tryezës së parë të palëve politike për Reformën Zgjedhore.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Topalli shkruan se kundërshtarët u rikthyen sërish në krah të njëri-tjetrit, pasi gjykata pushoi çështjen, duke nënkuptuar me këtë vendimin e Gjykatës së Tiranës për të pushuar hetimin për falsifikim ndaj Lulzim Bashës.

“Ja kështuuu … pasi pushoi “çështjen gjykata” … rikthehen përsëri në krahët e njëri-tjetrit”, shkruan Topalli.

Whatsapp Image 2020 01 14 At 2.43.02 Pm
Whatsapp Image 2020 01 14 At 2.43.02 Pm

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb