Legjenda e filmave aksion Jackie Chan, rikthehet në ekranin e madh me filmin e tij të ri “The Knight of Shadows: Midis Yin dhe Yang”.

Historia e filmit fillon kur barriera mbrojtëse e njerëzimit rrëzohet nga djajtë dhe mbërrin një lumë demonësh. Mbreti i demonëve dërgon gjuetarin demon Songling (Jackie Chan) në maskën e një detektivi për të ndjekur çdo demon të mbetur.

Gjatë kohës që Songling heton, ai ndesh një tjetër gjuetar demonësh, Chixia dhe zhvillohet një aventurë emocionuese.

Filmi gjithashtu përmban komedi të egër, dashuri të përjetshme dhe grafikë emocionuese vizuale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: