Një ngjarje e rëndë u regjistrua sot në Tiranë. Një 37-vjeçar qëlloi me thikë 60-vjeçarin Ilir Kapo në kryeqytet.

Ngjarja ndodhi pa një konflikti të çastit mes këtyre  dy personave. 37-vjeçari Olgert Dhimitri dhe 60-vjeçari ishin banor të së njëjtës lagje dhe ishin duke konsumuar alkool në një lokal , ku edhe më pas janë konfliktuar verbalisht.

Sherri mes viktimës dhe autorit të ngjarjes ka nisur pasi viktima e ka sharë me termin “malok” dhe Olgert Dhimitri është ndjerë i ofenduar dhe ka nisur menjëherë debatin.

Vrasja Ok

Pas sherrit verbal ata kanë dalë jashtë dhe 37-vjeçari e ka goditur me thikë të moshuarin, ku si pasojë e plagëve të marra, 60-vjeçari humbi jetën. Dyshohet se 37-vjeçari është gjithashtu edhe përdorues i lëndëve narkotike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb