Ata sapo kanë festuar një vjetorin e fejesës së tyre dhe duken më të lumtur se kurrë. Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez janë shfaqur të lumtur dhe të qeshur teksa po shkonin në një takim në klubin privat San Vicente Bungaloës, ne Los Angeles të shtunen në mbrëmje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ylli i Hustlers, 50 vjeç, është shfaqur shumë shick, e veshur me një kostum të Chanel dhe një golf të bardhë.

Me flokët e mbledhura dhe me një tualet të lehtë por shumë të bukur,Lopez dukej e mrekullueshme, në shoqerinë e Alex, që kishte veshur nje pallto trecerekshe gri, patallona të zeza dhe një bluze po ashtu të zezë. Cifti shpalli fejesën në mars të 2019 dhe organizoi festën në Bahamas.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: