Jess Impiazzi është një nga femrat e momentit në Britani dhe kjo, për shkak të formave të saj.
26-vjeçarja ka qenë në një event mbrëmjen e djeshme, ku sigurisht ka ekspozuar gjoksin e saj shpërthyes.(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: