TIRANE – Jonida Maliqi përvecse është një këngëtare e njohur njihet dhe për stilin e veçantë të veshjes. Gjithashtu ajo ndyshon shpesh edhe look-un e saj, duke eksperimentuar me modele dhe me ngjyrën e flokëve.

Mirëpo ditën e sotme Jonida ka vendosur që t’i surprizojë të gjithë ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”. Këngëtarja e njohur ka postuar në “Instastory” një fotog ku një femër shfaqet “topples” dhe pyet: “Kush është ajo?”. Në foton bardh e zi është një vajzë, e cila duket si Jonida me flokë të shkurtër biond dhe me syze.

Megjithëse buzët dhe tiparet e fytyrës së kësaj vajze duken identike si të Jonidës, një sy i mprehtë mund të dallojë se pjesëne parakrahut Jonida ka një tatuazh të madh, ndërsa vajza në foto nuk ka një të tillë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: